• Kategorie
  • Opryskiwacz Kmpresyjny Wózkowy MX 20L Marolex

Symbol: MAR MX20

Opryskiwacz MX -20 to innowacyjne urządzenie ciśnieniowe o całkowitej pojemności 20 litrów, służące do prac ochronnych i pielęgnacyjnych środkami ochrony roślin i płynnymi nawozami.

Brak towaru
310.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych + czas doręczenia przez przewoźnika
Cena przesyłki 9.99
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 9.99
Poczta Polska 11
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 11.99
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier 14.9
Kurier Pobranie 19
Dostępność Brak towaru
Waga 4.22 kg
Zostaw telefon

image

Opryskiwacz MX -20 to innowacyjne urządzenie ciśnieniowe o całkowitej pojemności 20 litrów, służące do prac ochronnych i pielęgnacyjnych środkami ochrony roślin i płynnymi nawozami. Znajduje zastosowanie w ogrodach, na plantacjach, szkółkach, szklarniach jak również w przemyśle gdzie rozpylana jest ciecz pod ciśnieniem.MX - 20 nie wymaga dźwigania (noszenia). Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji daje możliwość poruszania się z cieczą bez najmniejszego wysiłku.


Cechy/zalety:-duża pojemność robocza - większy obszar poddany zabiegom bez konieczności uzupełniania zbiornika- duże koła o szerokim profilu ułatwiające poruszanie się nawet po nierównym terenie- miękki uchwyt o regulowanej długości - komfort dla dłoni oraz możliwość indywidualnego regulowania wysokości- lanca teleskopowa z regulacją długości - większy zasięg bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi- zabezpieczenie przeciwpyłowe lancy: APS (Anti.Pollution.System) - gwarancja bezawaryjnej pracy

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.