• Kategorie
  • Opryskiwacz Akumulatorowy RX 12L Marolex

Symbol: MAR ARX12

Z opryskiwaczem akumulatorowym rx™ x-line dotrzesz wszędzie, a wbudowany akumulator pozwoli Ci na zdumiewająco długą pracę bez ładowania.

Brak towaru
1039.03
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych + czas doręczenia przez przewoźnika
Cena przesyłki 9.99
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 9.99
Poczta Polska 11
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 11.99
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier DPD 14.9
Kurier GLS 14.9
Kurier DPD Pobranie 19
Kurier GLS Pobranie 19
Dostępność Brak towaru
Waga 10.23 kg
Zostaw telefon

image

Włącz go, załóż na plecy i zapomnij o ograniczeniach. 

Z opryskiwaczem akumulatorowym rx™ x-line dotrzesz wszędzie, a wbudowany akumulator pozwoli Ci na zdumiewająco długą pracę bez ładowania. 

Dane techniczne:

  • pojemność całkowita: 14 L
  • pojemność robocza: 12 L
  • ciśnienie: 0,38 MPa
  • waga: 6,80 kg
  • wysokość: 640 mm

Mikroprocesorowe sterowanie

Kontrola, bezpieczeństwo i optymalizacja, tym zajmuje się w naszych opryskiwaczach mikroprocesor. Dzięki zaawansowanym algorytmom opryskiwacze wydajniej korzystają z akumulatorów, oszczędzają energię dzięki czemu możesz pracować dłużej.

image

Błyskawiczne ładowanie

Nasze nowoczesne akumulatory są gotowe do użycia zawsze gdy ich potrzebujesz. Szybka ładowarka ogranicza czas ładowania do niezbędnego minimum. Cenimy twój czas dlatego błyskawiczne ładowanie to nasz standard.

image

Zabezpieczenie przeciwpyłowe (APS)

Wszystkie lance teleskopowe wyposażone są w zabezpieczenie przeciwpyłowe APS, zapobiegające dostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza lancy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń tego typu na rynku.

image

Blokada zaworu dozującego

Zawór dozujący zintegrowany z rączką Marolex pozwala na bardziej komfortową pracę. Blokada zmniejsza obciążenie mięśni dłoni podczas długiej pracy z opryskiwaczem. Wciśnięcie i przesunięcie przycisku zaworu dozującego do przodu blokuje go w pozycji otwartej bez konieczności trzymania przycisku.

image

Miękkie profilowane pasy

Marolex stawia na ergonomię i wygodę użytkownika, dlatego stworzyliśmy miękkie, wodoodporne pasy nośne, gwarantujące wygodę i dopasowywanie się do kształtu ciała. Płynna regulacja pozwala dostosować długość i ułożenie pasów optymalnie do różnego wzrostu i wymiarów ciała użytkownik

image

Trójwarstwowy zbrojony wąż

Wszystkie węże w naszych opryskiwaczach wyposażone są w dodatkowe wewnętrzne zbrojenie, zwiększające wytrzymałość na ciśnienie i czynniki zewnętrzne. Nasze węże odporne są na zginanie, pękanie oraz rozciąganie. Trójwarstwowa budowa to jakość bez kompromisów.

image

Dysza z regulacją stumienia

Dysze w naszych opryskiwaczach posiadają płynną regulację konta oprysku od bardzo szerokiego aż do jednolitego strumienia. Wystarczy jedna dysza, której można używać zarówno do podlewania jak i do zamgławiania. 

image

Opryski ekologicznymi preparatami roślinnymi

Coraz częściej szukamy oznaczeń eko na różnych produktach, warto dodać też oznaczenie eko do opryskiwacza. Niezależnie czy masz szklarnie, mały ogródek czy uprawiasz winorośl na własne wino powinieneś wiedzieć, że wszystko co stosujesz podczas uprawy wpływa na końcowy efekt. Używając w opryskiwaczu akumulatorowym ekologicznych preparatów, dbasz nie tylko o swój ogród, ale również o siebie. Tak dbając o ogród nie szkodzisz.

image

Opryski herbicydami

Załóż go na plecy i ruszaj w teren, pojedyncza dysza z osłoną herbicydową jest idealna do punktowego usuwania chwastów. Wielu właścicieli szkółek ogrodniczych jest zachwyconych mobilnością i precyzją jaką daje akumulatorowy opryskiwacz. Jeżeli dodasz do tego, że na jednym ładowaniu opryskasz herbicydami nawet bardzo dużą szkółkę, to rx x-line zdaje się być opryskiwaczem idealnym.

image

Aplikacje olejowych preparatów ochrony roślin

Wiosenne opryski to dobre przygotowanie do sezonu ogrodniczego na plantacjach i uprawach, gdy pracy jest dużo warto mieć obie ręce wolne i wybrać akumulatorowy opryskiwacz plecakowy. Silna pompa z łatwością poradzi sobie z lancami rzędowymi i pionowymi, a praca pójdzie szybciej i bez wysiłku.

image

Opryski preparatami roślinnymi

Gdy nowoczesność spotyka się z naturą. Od wieków wykorzystujemy właściwości pewnych roślin do ochrony przed szkodnikami, opryski preparatami przygotowanymi z wyciągów roślinnych, to najlepsze połączenie tego co wiemy z biologii i chemii roślin z nowoczesnym opryskiwaczem akumulatorowym. 

image

Opryski drzew owocowych środkami grzybobójczymi

Bez znaczenia czy jesteś profesjonalnym sadownikiem czy masz 3 jabłonki w ogrodzie, drzewa owocowe wymagają opieki. Dzięki wyjątkowej mobilności z opryskiwaczem rx na plecach możesz opryskać drzewa owocowe łatwo i skutecznie bez konieczności wyciągania ciężkiego sprzętu bo z 3 metrową lancą teleskopową z łatwością dotrzesz do czubków drzew. 

image

Ochrona upraw leśnych

Las rządzi się swoimi prawami i jest terenem trudnym. Wielu leśników zaufało nam wybierając elektryczne opryskiwacze plecakowe i lance doglebowe. Tak uzbrojeni ruszają chronić młode uprawy leśne przed szkodnikami żyjącymi w podłożu.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.